Verzin jij een mooie naam voor deze kalanchoë?

Verzin jij een mooie naam voor deze kalanchoë?

Weet jij een leuke, gemakkelijk uit te spreken naam voor deze Kalanchoë Gardenlina? Zet onder dit bericht op Facebook op Facebook of dit bericht op Instagram  de door jouw bedachte naam en de GroenRijk-vestiging waar jij jouw prijs wil ophalen. 

De prijswinnaar met de leukste naam ontvangt een Kalanchoëspakket t.w.v. 50 euro bij de dichtstbijgelegen vestiging van GroenRijk. Uit de inzendingen trekken we drie prijswinnaars.

Kalanchoë Gardenlina
De Gardenlina is van oorsprong gewend aan vrij droge omstandigheden. Dit maakt dat de plant zeer geschikt is om als tuinplant gehouden te worden zonder ingewikkelde verzorging. Dit betekent dat ook als je géén groene vingers hebt, je zonder veel inspanningen kunt genieten van de prachtige bloeiende Gardenlina.

Gardenlina heeft veel licht nodig en kan dus in de zon geplaatst worden. De plant heeft sappige bladeren en heeft zodoende niet veel water nodig. Wanneer de plant op een wat koudere plek staat, heeft hij minder water nodig. 

De actie is inmiddels verlopen 

Met de winnaars is contact opgenomen:
•    Makkie  - Linda / GroenRijk Beneden-Leeuwen. 
•    Millefleur - Marianne / GroenRijk Schalk Prinsenbeek 
•    Zonnestraaltje - Koen / GroenRijk ’t Haantje Rijswijk
 

Tags:

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Salvia microphylla ‘Hot Lips’: Twee kleuren, eindeloos veel charme

Ben je op zoek naar een plant die maandenlang kleur brengt in je tuin of op je terras? Maak kennis met de Salvia microphylla ‘Hot Lips’ – een rijkbloeiende salvia die haar naam dankt aan haar opvallende rood-witte bloemen. De kleine bloemen lijken wel met rode lippen te zijn aangestipt en verschijnen de hele zomer door, vaak tot aan de eerste vorst. En het leuke is: de verhouding tussen rood en wit kan gedurende het seizoen veranderen. Zo ziet ‘Hot Lips’ er...

Lees meer...
Vlinderstruik, klein van stuk en groots in bloei

De vlinderstruik is zo’n plant waar je tuin meteen vrolijker van wordt. En met Buddleja davidii ‘Little Rockstars’ krijg je al die bloemenpracht in een lekker compact formaat. De
kleurrijke bloempluimen trekken volop vlinders, bijen en andere bestuivers aan. Ideaal dus als je niet alleen zelf wilt genieten, maar ook wat extra leven in de tuin wilt halen.

Van verre streken naar jouw tuin

De Buddleja davidii vindt zijn oorsprong...

Lees meer...
Hibiscus moscheutos ‘Extreme’: Tropische bloemen met een groots karakter

De Hibiscus moscheutos ‘Extreme’ is niet bepaald een bescheiden plant. Met haar gigantische bloemen, weelderige groei en tropische uitstraling trekt ze meteen alle aandacht in de tuin. Eén bloem kan makkelijk zo groot worden als een dinerbord en juist dat maakt haar zo bijzonder. Ze oogt exotisch en indrukwekkend, maar verrassend genoeg voelt ze zich ook prima thuis in de Nederlandse tuin.

Van moerasplant tot zomerster

De Hibiscus mo...

Lees meer...