GroenRijk Tilburg: Beste GroenRijker 2018

GroenRijk Tilburg is uitgeroepen tot Beste GroenRijker van het afgelopen jaar. Het tuincentrum krijgt deze onderscheiding vanwege zijn sterke innovatie en maatschappelijke betrokkenheid. De jaarlijkse wedstrijd leeft enorm bij alle vestigingen, zij zetten zich hard in om klanten goed te adviseren en prettig te laten winkelen.

Vol trots nam ondernemer Wim van den Noort de wisselbeker in ontvangst. Jacky Michels, directeur van GroenRijk Retail prijst de winnaar: “GroenRijk Tilburg heeft in 2018 andermaal bewezen nog lang niet klaar te zijn met zichzelf verbeteren. Wim en Marjolein zitten niet stil, bedienen hun klanten optimaal en weten ze te verrassen met mooie groene presentaties. We hebben hier te maken met een terechte winnaar.”

“Ook na de grote uitbreiding van het tuincentrum van enkele jaren geleden, is de groene sfeer in de winkel behouden,” vervolgt Michels. Naast het rijke aanbod aan planten heeft ook de horecagelegenheid -waar onder meer vers belegde broodjes, koffie en gebak worden geserveerd-  daaraan bijgedragen. “GroenRijk Tilburg heeft het lef om te blijven investeren om relevant en verrassend te kunnen blijven voor de klant.”

Genoeg redenen om dus snel een bezoek te brengen aan de ‘Beste GroenRijker van het Jaar 2018’! Via advertenties in de krant, Facebook en de nieuwsbrief houdt GroenRijk Tilburg u op de hoogte van leuke acties.

 

Tags:

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Nordmann spar – De koning van de kerstbomen

Als er één boom is die écht hoort bij een sfeervolle kerst, dan is het de Nordmann-spar. Deze klassieker onder de kerstbomen staat bekend om zijn volle vorm, zachte naalden en diepe groene kleur. Hij ziet er niet alleen prachtig uit, maar blijft ook wekenlang mooi – ideaal voor wie het liefst al begin december de lichtjes ophangt.

Een boom met klasse

De Nordmann-spar (Abies nordmanniana) komt oorspronkelijk uit de bergachtige streken...

Lees meer...
Vlinderorchidee – sierlijk én supersterk

De Phalaenopsis, ook wel bekend als vlinderorchidee, is echt zo’n plant waar je niet op uitgekeken raakt. Met haar grote, elegante bloemen in zachte of juist felle kleuren is ze al jaren één van de populairste bloeiende kamerplanten in Nederland. En het mooiste? Als je een beetje lief voor haar bent, bloeit ze maandenlang. Echt waar!

Trossen vol kleur

De bloemen van de Phalaenopsis zijn een feestje op zich. Ze groeien in lange...

Lees meer...
Gaultheria & Hedera: een droomduo in een wandhanger

Klimop, of Hedera, is zo’n plant die overal wel z’n weg vindt. Hij kruipt, klimt, hangt of slingert en voelt zich zowel omhoog als omlaag helemaal thuis. In een hanger laat hij zich sierlijk naar beneden vallen, alsof hij er speciaal voor gemaakt is. Gecombineerd met de diepgroene blaadjes en knalrode besjes van de Gaultheria heb je een hanger die barst van sfeer. Die rode besjes zijn trouwens echte blikvangers – zodra je er eentje ziet, spot je er ineens no...

Lees meer...