Knutsel bij GroenRijk voor KiKa!

Knutsel bij GroenRijk voor KiKa!

GroenRijk zamelt tijdens Wereld Kinderkanker Dag op een vrolijke manier geld in voor het onderzoek tegen kanker bij kinderen. De tuincentra van GroenRijk organiseren die dag een knutselmiddag voor kinderen.  Onder het thema ‘Lichtjes voor KiKa’ maken de deelnemende kinderen leuke lichtjes, met versieringen.

Elke vestiging zal hier zijn eigen, creatieve draai aan geven. De workshop wordt doorlopend gegeven op zaterdag 15 februari tussen 11.00 en 16.00 uur.

Doe je mee? Dan betaal je een bijdrage van 3,50 euro om mee te kunnen doen, die volledig ten goede komt aan KiKa. GroenRijk betaalt de materialen. Dus brandt jouw lichtje ook tijdens Wereld Kinderkanker Dag? Kom dan naar het tuincentrum van GroenRijk en doe mee!

Actie voor KiKa
Met de campagne ‘Actie voor KiKa’ probeert het goede doel op simpele, maar creatieve wijze geld in te zamelen. Mensen kunnen zelf hun actie bedenken, aanmelden en uitvoeren ten behoeve van de strijd tegen kinderkanker. Eerdere voorbeelden zijn het verkopen van zelfgebakken koekjes tot het grootschalig inzamelen van statiegeldflessen.

 

 

Tags:

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Nordmann spar – De koning van de kerstbomen

Als er één boom is die écht hoort bij een sfeervolle kerst, dan is het de Nordmann-spar. Deze klassieker onder de kerstbomen staat bekend om zijn volle vorm, zachte naalden en diepe groene kleur. Hij ziet er niet alleen prachtig uit, maar blijft ook wekenlang mooi – ideaal voor wie het liefst al begin december de lichtjes ophangt.

Een boom met klasse

De Nordmann-spar (Abies nordmanniana) komt oorspronkelijk uit de bergachtige streken...

Lees meer...
Vlinderorchidee – sierlijk én supersterk

De Phalaenopsis, ook wel bekend als vlinderorchidee, is echt zo’n plant waar je niet op uitgekeken raakt. Met haar grote, elegante bloemen in zachte of juist felle kleuren is ze al jaren één van de populairste bloeiende kamerplanten in Nederland. En het mooiste? Als je een beetje lief voor haar bent, bloeit ze maandenlang. Echt waar!

Trossen vol kleur

De bloemen van de Phalaenopsis zijn een feestje op zich. Ze groeien in lange...

Lees meer...
Gaultheria & Hedera: een droomduo in een wandhanger

Klimop, of Hedera, is zo’n plant die overal wel z’n weg vindt. Hij kruipt, klimt, hangt of slingert en voelt zich zowel omhoog als omlaag helemaal thuis. In een hanger laat hij zich sierlijk naar beneden vallen, alsof hij er speciaal voor gemaakt is. Gecombineerd met de diepgroene blaadjes en knalrode besjes van de Gaultheria heb je een hanger die barst van sfeer. Die rode besjes zijn trouwens echte blikvangers – zodra je er eentje ziet, spot je er ineens no...

Lees meer...